מלונות בנתניה? עזבו! מלון סוויטות רמדה ריזורט ליד נתניה

בשנים האחרונות נתניה הופכת יותר ויותר לפנינה תיירותית – ולא בהכרח מפני שהיא עברה שינוי מהותי כלשהו בפני העיר, אלא בעיקר בשל העובדה שיותר ויותר ישראלים (וגם תיירים מרחבי העולם) לומדים להכיר אותה ואת יופייה הרב: מעבר לשדרות דקלים רחבות ידיים, מסעדות, קניונים ובתי בילוי מגוונים ואיכותיים, יתרונה הגדול ביותר של העיר טמון בחוף הים היפיפה שלה ובצוקים הגבוהים הנישאים מעליו.

כך באופן טבעי, הוקמו במהלך השנים יותר ויותר בתי מלון בעיר המציעים שלל אפשרויות לינה ותנאי פנסיון מגוונים, וכל שנשאר לכם כמבקרים במקום הוא לבחור את מה שהכי מתאים לכם. אז איך תדעו לבחור את מה שאתם זקוקים לו באמת, ולאילו פרמטרים חשוב לשים לב? לפניכם מדריך מקוצר לתייר המתחיל בעיר.

מלון על הים או בעיר?

מטבע הדברים וכמו בהרבה מקרים אחרים, בתי מלון בנתניה יוצעו לרוב באחת משתי אפשרויות: בקו החוף וברחבי העיר. בעוד שלרוב ההצעות של מלונות בנתניה יהיו ממוקמות בחוף או בקרבתו, הרי שישנן עוד כמה אפשרויות במקומות אחרים בעיר ואפילו בסמיכות רבה אליה. אם הגמישות במחיר חשובה לכם והקרבה המיידית לחוף אינה מהותית לכם כל כך, כדאי שתשקלו את האפשרות הזו – בכדי לחסוך עלויות בחופשה והפקה של יותר הנאות מהטיול בתחומים אחרים, שמתאימים לכם יותר.

סגנון האירוח

השאלה השניה שצריכה להעסיק אתכם בהקשר של הזמנת מלון בנתניה קשורה לסגנון האירוח שאתם אוהבים: אם חופשה "ראויה" מבחינתכם משמעה בית מלון גדול שבו הכל כלול, כנראה שהאפשרויות הרבות של מלונות בנתניה במתכונת פנסיון מלא ושירותים נלווים נוספים היא המתאימה לכם ביותר. לחלופין, אם אתם מחפשים חופשה בעלת אופי ייחודי ואתם מעוניינים דוקא להזמין מלון בנתניה שיהיה אינטימי יותר או בעל קונספט מיוחד, תשמחו לדעת שישנן כמה אפשרויות של מלונות בנתניה המציעות ככל הנראה בדיוק את מה שאתם מחפשים.

כל שעליכם לעשות הוא להגדיל את טווח האפשרויות ולחפש בתי מלון בנתניה שאינם בהכרח עונים על ההגדרה הקלאסית של מלון 5 כוכבים על הים, עד שתמצאו את המקום המושלם לכם ולאופי החופשה הייחודי שלכם.

אתר
מאובטח

דילוג לתוכן